Mēs esam jauna un ambicioza profesionāļu komanda.
Nodarbojamies ar remontu, celtniecību un montāžu.

Mūsu komandā ir meistari ar vairāk kā 10 gadu darba pieredzi. Enerģijas un pieredzes kopums ir sasniegts, pateicoties pastāvīgai izglītībai un iemaņu uzlabošanai.
 
Remonts – kapitālais un kosmētiskais, privāto, industriālo un komerctelpu remonts. Mūsu specializācija sākumā bija orientēta uz sausās būves tehnoloģiju, dekoratīvās un iekšējās apdares darbiem.
 
Celtniecība – nodarbojamies gan ar komplekso celtniecības procesu organizēšanu un norisi, gan izpildam atsevišķus celtniecības darbus.
 
Montāža – Būvelementu, metāla konstrukciju, aprīkojuma montāža un teritorijas labiekārtošanas elementu uzstādīšana. Mūsu darbības princips ir uzcītīga un rūpīga sadarbība ar klientu, orientēta uz kvalitatīvu un operatīvu darbu izpildīšanu.

AZ CONS piedāvā risinājumus pamatojoties un klienta vēlmēm, vajadzībām un iespējām!

Izvēloties mūsu pakalpojumus, Jūs garantēti saņemsiet rūpīgu attieksmi pret Jūsu idejām, uzcītīgu un operatīvu darbu izpildīšanu!

Mēs piedāvāsim Jums izdevīgus risinājumus! Nebaidamies ķerties klāt neparastiem uzdevumiem. Sniedzam klientam atbalstu jautājumos sakarā ar projektēšanu, dizaina izstrādi, materiāla izvēli un iegādi, dokumentu kārtošanu, ekspluatācijas nodošanu, citiem etapiem. Varam palīdzēt organizēt teritorijas labiekārtošanu un ievākšanos objektā.

Mēs esam būvniecības nozares profesionāļi un entuziasti. Ar prieku komunicējam, dalāmies pieredzē un konsultējam jautājumos, kas saistīti ar remontu, būvniecības un montāžas nozari.

Rakstiet mums
Mūsu pakalpojumu klāsts: būvniecība, remonts un uzstādīšana

Mūsu pakalpojumi

Celtniecība

Mēs piedāvājam celtniecības pakalpojums gan atsevišķiem darbiem, gan arī pilna cikla būvniecībai. No pamatiem līdz atslēgai. No A līdz Z. Pastāstiet mums, kādu Jūs redzat savu projektu!

Vairāk

Remonts

Sagatavosim individuālo piedāvājumu, ņemot vērā Jūsu prasības un iespējas.

Vairāk

Montāža

Dažāda apjoma un sarežģītības pakāpes, metāla un citu veidu konstrukciju montāža un uzstādīšana.

Vairāk
Kontaktforma

Uzrakstiet mums

Vai vēlaties iegūt labāku pieredzi, izmantojot vietni? Piekrītiet mūsu sīkdatņu politikai.